| crisu1999 a întrebat:

Cine stie cand incepe urmatoarea editie " Romanii au talent ".

3 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Abia la anul, pentru ca preselectiile se fac in august - septembrie...

| VeVoVuMen a răspuns:

Aseara a anuntat ca preselectiile prin tara o sa inceapa prin august - septembrie, deci la Tv o sa inceapa emisiunea iar doar prin decembrie si la inceputul lui 2012

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui îi pasă? oh go on

De acum nu mă mai uit... Concursurile astea sunt cu siguranţă aranjate şi lumea nu mai judecă deloc corect, ba se uită la caz, ba la talent(dar de cele mai multe ori la caz)