| stanley666 a întrebat:

Cine stie cum se numeste filmul interzis, cel de groaza! happy

Răspuns Câştigător
| adrian_6090 a răspuns:

The Human Centipede II sau Miriapodul Uman II - filmul horror al lui Tom Six a fost interzis in Anglia de Consiliul Britanic de Clasificare a Filmului! Englezii s-au temut ca filmul le poate face rau spectatorilor - "este extrem de violent si obscen" au declarat reprezentantii organizatiei citati de revista Total Film. "The Human Centipede I" spune povestea unui medic german care vrea sa realizeze un miriapod din oameni. Acesta uneste victimele sale prin gura si anus, pe cale chirugicala. In 2010, filmul a declansat un scandal urias - cinematografele si-au avertizat clientii sa nu manance nimic inainte de a vedea acest film, intrucat dupa vizionarea peliculei, multi s-au dus direct sa vomite.

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Horor? sau ce?

| stanley666 explică:

Thx