| augu200 a întrebat:

Cine stie filmul Suflete Pereche cu Manav si Archana? Cum vi se pare Archana? Adica ce va place la ea si ce nu va place?

3 răspunsuri:
| Podeanu_Violeta_1997 a răspuns:

Eu ma uit.dar nu mereu. Archana e greu de descris. e draguta dar uneori prea "rea". stiu ca face toate astea de dragul familiei. happy

| augu200 explică (pentru Podeanu_Violeta_1997):

Nu e rea de ce ti se pare ca e rea? Face numai fapte bune. Daca nu prea te uiti la film mai bine nu mai raspunde. Oricum eu pe facebook o am ca prietena.Stiu ca sunt romanca dar stiu si limba indiana.O am ca prietena pe facebook.Am si baieti indieni ca prieteni.Si pe Manav il am ca prieten.

| Podeanu_Violeta_1997 a răspuns (pentru augu200):

Waww happy