| klau95 a întrebat:

Cine stie niste filme Aventura/mister si putina actiune sa fie din astea foarte bune gen NARNIA, 1000 BC etc. de ex: cu dinozauri. extraterestri.

2 răspunsuri:
| Intelligence a răspuns:

Un fel de mister ar putea fi : The 4th guard :X Mi`e mi` placut.m`a impresionat. e o lume necunoscuta love struck

| Kira22 a răspuns:

Dr who-serial, mama mea vitrega este extraterestra-serial, o lume disparuta(este cu dinozauri)-serial
scuze ca sunt doar seriale dar sunt ft faine sper ca te-am ajutat
PS:toate serialele sunt pe axn scifi