| nikoleta93 a întrebat:

Cine stie niste filme de actiune? dar frumuoase actiune adevarata? dau fundita pentru cele mai frumoase filme.

Răspuns Câştigător
| Ionutzsa a răspuns:

Rush Hour [1, 2, 3] cu Jackie Chan si Chris Tucker -> pentru mine reprezinta imbinarea perfecta dintre actiune si umor laughing

11 răspunsuri:
| adydassler a răspuns:

Babylon
Cradle 2 The Grave

| droomather a răspuns:

Eu zic Harry potter toate sunt de actiune de la 1 la 6 Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comando cu Arnold Schwarzeneggerwinking. Il va da la Pro tv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Agentul007

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The spy next doorwinking e misto

| maryyyaaa a răspuns:

Next, face off, con air, national treasure, national treasure:book of secrets, shutter island, exam, 2012... eu zic ca sunt misto happy

| ScLiFoSeL a răspuns:

Avatar,

Sherlock Holmes,

Ninja Asasin,

Circul ororilor: Asistentul vampirului,

2012,

Ticăloşi fără glorie,

G. I. Joe: Ascensiunea Cobrei,

Cei patru fantastici 3,

Salt.

si cam atatea stiu.

pa pa

| adytza8407 a răspuns:

Maximum conviction
cowboys & aliens
attack force
equilibrium
the expendables
taken
salt
The Bourne Legacy
The Expatriate
Machete
6 Bullets
I Am Legend
mie mi-au placut toate, acum fiecare cu parerea lui

| adytza8407 a răspuns:

DON 2 -- un film care mi-a placut ff mult are vreo doua faze in care canta ca in filmele indiene vreo 2-3 min si dupa aia numai actiune, e super filmu nu cred ca o sa-ti dai seama nimic ce o sa urmeze spre finalul filmului asa e de incurcat sper sa-ti placa daca nu l-ai vazut :*

| adytza8407 a răspuns:

Incearca -
don2
the package
icarus
unknown
i am number 4
I am legend
super hibrid
attack force
dragonball evolution
equilibrium
jumper
river of darkness
film banlieue 13
ultimatum
tower block restul astea mai cunoscute cred ca le-ai vazut
taken2- ff tare
Total Recall (2012)
Looper (2012)
The Net – Reteaua (1995)
salt -ti-l recomand daca nu l-ai vzt
Maximum Conviction (2012)
The Expatriate (2012)- ff tare
Hamilton – I nationens intresse (2012)
sper ca ti-am fost de folos vizionare placuta

| adytza8407 a răspuns:

Wrong Side Of Town-daca nu l-ai vazut te asigur ca cel mai tare
turneul 2009 sunt multe filme ca le-am vzt pe toate dar nu stiu cam ce ai vzt u vizionare placuta