| AlexGame26 a întrebat:

Cine stie niste filme de genu' Fast and Furious? Dati multe exemple, dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Rush (2013),Need For Speed (2014),Combustion (2013),Getaway (2013),Death Race: Inferno (2012),Brick Mansions (2014)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Un film tot cu adrenalina ar fi "Wanted" din 2008 >> http://www.cinemagia.ro/filme/wanted-18966/
Avandu-l in rolul principal pe James McAvoy.
- Seria Curierul - "The Transporter"
- Cursa mortala - "Death Race" din 2008 cu Jason Statham
Cam astea imi vin in minte.
Wanted e unul dintre cele mai bune filme de actiune, din punctul meu de vedere, deoarece arata o latura noua a ccea ce inseamna adrenalina.

| Adinnaaaa a răspuns:

Columbiana 2011.

| bbx10 a răspuns:

E ceva de groaza, ca daca da stiu unul de aseara