| CamyCamitza a întrebat:

Cine stie un anime fain? :]

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Cateva anime bune sunt Code Geass, Tengen Toppa Guren Lagan, Toradora, Angel Beats, Kara no Kyoukai, Ergo Proxy, Bakemonogatari, Nisemonogatari, Katanagatari, Redline, Steins; Gate. Astea sunt doar cateva. Mai stiu destule. De asemenea, astea sunt anime-urile care apar acum: http://bestanimeseason.com/series_images/Fall2012v1.png
Printre astea sunt multe anime exceptionala (probabil cel mai bun sezon de anime din ultima vreme).

3 răspunsuri:
| BYGGeo a răspuns:

Naruto shippundel, bleach, blade intra pe deseneanimate.ro si gasesti o multime

| ryuu a răspuns:

Buna.
- Clannad, Clannad: AfterStory
- Nana
- Paradise Kiss
- Bakuman (3 sez)
- Katekyo Hitman Reborn!
- Voices of a Distant Star (OVA)
- 5 Centimeters per Second (Movie)
- The Place Promised in Our Early Days (Movie)

Vizionare placuta!winking

| AkaShiro a răspuns:

Cel mai fain anime e naruto si cel simplu si shippuden, sau alt anime dragut e Bleach happy