| Almássy a întrebat:

Cine stie un film cu eventual o fata sa fie care are puteri de ex magie care eventual ar merge la scoala etc.am vazut odata un asa film si mai vreauhee hee

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, animeul WINX este format din 4 sau 5 sezoane, eu m-am uitat la toate si e duper frumos. Este exact cum ai descris tu. Sper sa-ti placa dar poti incerca si WITCH. Vizionare placuta!

| Pricked a răspuns:

Seria "Harry Potter" (tprotagonistul e baiat, nu e fata)
"Matilda"

Vizionare placuta!

| kiro67 a răspuns:

-Iti recomand sa te uiti la Heroes.In acest serial este vorba de mai multi tineri care si-au dat seama ca poseda puteri supranaturale. Exista si o fata care are puteri de regenerare celulara(ceva asemanator omului lu di nXmen)[FUNDA] sper sa-ti placa.

| TheMazeRunner a răspuns:

"Magicienii din Waverly Place" Crede-ma e SUPER.Eroina este o fata care impreuna cu familia ei sunt vrajitori.Actrita care joaca rolul personajului principal, Alex(este fata) este Selena Gomez. Sper sa-ti placa