| BloodElve a întrebat:

Cine vreti sa castige finala la Romanii au Talent?

13 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

De asta imi e mi-e frica.
Nu pot alege intre:Adrian, Valentin[cantaretul ]si Stefan care face jonglerii cu mingea[parca asta e numele lui]
Oricum...cu Adrian tin cel mai mult pentru ca merita.dar si ceilalti meritacryingof doamne o sa`mi fie asa de greu...trebuie sa ma gandesc cu cine sa votezcrying
Totusi de la inceput am tinut cu Adrian deci.el sper sa castige!

| xlmpq a răspuns:

Tutu Adrian

| tzze a răspuns:

Fiecare in felul sau merita sa castige, dar na, doar unul va fi locul 1! SIncer Iustin are o voce mirifica, dar el a avut parintii aproape, in ciuda faptului ca mama sa a fost pleacta sa munceasca afara, pe cand Adrian Tutunu a avut parintii in lumea spirituala si totusi s-a tinut pe picioare si nu a luat-o pe un drum gresit. Cu sensibilitatea sa Adrian poate fi ascultat atat de tanara generatie cat si de cei ce au trecut de etapa adolescentina... Maria Rebeca are o voce puternica. E IMPOSIBIL sa alegi un singur loc straight face, deci eu mizez pe Adrian Tutu big grin

| BCosmin14 a răspuns:

Tutu adrian

| Stella_4799 a răspuns:

Rebeca.Fetita de 7ani care canta opera.

| Stella_4799 a răspuns:

Rebeca.

| BlondiNNNa a răspuns:

Dinu Valentin:X

| twittysylvester2011 a răspuns:

Eu vreau sa castige Luca Valentin

| raulneamt a răspuns:

Adrian Tutu el merita cu adevarat:*:*:*

| lavinia_5701 a răspuns:

Cosmin Agache:X

| ionutz_3878 a răspuns:

Narcis Iustin Ianau
Are o voce incredibila va ajunge mare

| BuBu_5525 a răspuns:

Speram sa fie DFCu castigator. dar din pacate nu a fost sa fie asa. oricum noi lugojenii suntem mandrii ca ne-au reprezentat orasul happy. eu una cred ca Narcis Iustin Ianau sau Adrian Tutu big grin

| Cryssuburi a răspuns:

Tutu Adrian!