| SuntOnlineAcum a întrebat:

Clanul Mamiron (Iubiri secrete) sunt tigani?

6 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Nu dar sti ca Iani este violonist priveste aici http://www.youtube.com/watch?v=tzKEtyRd-G4
Si Simona aia este dansatoare care a aparut in sezonul 2 spre sfarsit am vazut-o de revelion pe national tv is nu nu sunt TIGANI

| IMC90 a răspuns:

Ia-te si tu dupa culoarea tenului laughing
Desi, cand aud ''iubiri secrete'' nu prea ma gandesc ca joaca vreun roman.

| Razor4free a răspuns:

Da sunt. Funda?

| Comandocip a răspuns:

Nu sunt chiar tigani.ca sa fie tigani trebuie sa indeplineaska niste conditii cum ar fi : sa se comporte ca unul(ei nu cersesc.ba chiar sunt bogati) si mai ales tiganii put (majoritatea...si ei nu cred ca put) si tiganii nu stiu sa vb gramatical(ei vb destul de bine) ei sunt doar niste camatari.mafioti

| AndreiuTeUrmărește a răspuns:

Bineinteles ca dahappy.

| aLL3exXXaNdrUUUUU a răspuns:

Nu sunt tigani nu ai vazut-o pe iulia ce alba e la fata e sorsa dar acum nu stiu sa iti spun daca e sorsa adv dar nu cred oricum k is tigani