CONCURS: Care-i personajul tau preferat din The Hobbit?

Va invitam la un nou concurs, alaturi de prietenii de la Posterstore.ro.

Tot ce trebuie sa faceti ca sa ne lasati fara cele 5 postere maxi cu filmul, ale caror castigatori ii vom desemna prin tragere la sorti, e sa ne spuneti care-i personajul vostru preferat din The Hobbit. Aveti timp pana pe 24 ianuarie sa va testati norocul.

Mult succes!

175 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

laughing prea multe personaje care imi plac insa cel mai mult Thorin. E liderul ideal

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Copacul din scena 5.

| thewomaninwhite a răspuns:

Legolas categorichee hee

| Ichnat a răspuns:

Legolas Greenleaf big grin

| Andeuta a răspuns:

Gandalf cel mai bun!

| Andeuta a răspuns:

Legolas

| XxBlueRosexX a răspuns:

Legolas...il ador

| kiv1990 a răspuns:

Fac am uitat cum ii spune, in orice caz prietena lui legolas, seful garzii.
p/s daca eram gay ziceam ca de legolas

| IonutGaby a răspuns:

Personajul meu preferat este Bilbo Baggins

| Ssssmokin a răspuns:

Thorin

| rapp2020 a răspuns:

Bilbo Baggins

| Delmoniko a răspuns:

Elrond din Rivendell, asta da personaj de Tolkien.

| MissDevilish666 a răspuns:

✰ Legolas.

| trixiiie a răspuns:

Gandalf!

| TheSmith a răspuns:

Legolas

| questsoul a răspuns:

Gandalf

| luisanamy a răspuns:

Legolas.

| EarsOfAFox a răspuns:

laughing

| EarsOfAFox a răspuns:

Gandalf, care a apărut prea puțin în a doua parte. Cele mai interesante scene el le-a avut din punctul meu de vedere. Smaug a fost plictisitor. Dar nu vreau postere. Am vrut să mai înclin și eu balanța spre personaje serioase care merită să fie preferate, nu bazaconii gen Thorin, Tauriel și Legolas.

| EarsOfAFox a răspuns:

Eu cred ca nu prea-l mentioneaza nimeni pe Dumbledore/Gandalf, whatever you call him, fiindca Dumbledore e gay, iar actorul care-l joaca pe Gandalf e tot gay. rolling on the floor
Cat despre febletea ta, a avut o aparitie in prima parte. Daca-l voiai si cu ochelari rotunzi e mai complicat, desi ochii tot albastri „e". big grin

| viperra a răspuns:

Legolas

| xrapalexx a răspuns:

Din pacate nu am vazut filmul!

| justyoung9 a răspuns:

Legolas

| BountyWG a răspuns:

A trecut timpul sad

Răspuns utilizator avertizat
| Lagorúthon a răspuns:

Legolas.

| Anonymous999 a răspuns:

Gandalf pentru ca e intelept.

| Byucc a răspuns:

Bilbo, Kili si Thranduil happy

| printesa00 a răspuns:

Legolas.

| Nejmoq a răspuns:

Legolas.