CONCURS: Care-i personajul tau preferat din The Hobbit?

Va invitam la un nou concurs, alaturi de prietenii de la Posterstore.ro.

Tot ce trebuie sa faceti ca sa ne lasati fara cele 5 postere maxi cu filmul, ale caror castigatori ii vom desemna prin tragere la sorti, e sa ne spuneti care-i personajul vostru preferat din The Hobbit. Aveti timp pana pe 24 ianuarie sa va testati norocul.

Mult succes!

175 răspunsuri:
| Bianca9876 a răspuns:

Smigle

| Lagorúthon a răspuns:

Legolas.

| Codruta_Codrutza_1994 a răspuns:

Legolas

| myru18 a răspuns:

Tauriel big grin

| Cristina_Neacsu_1994 a răspuns:

Legolas!

| HermesArtwork a răspuns:

Thorin Oakenshield.
Un personaj care mi-a castigat tot respectul.Inca nu am vazut cea de a treia parte, insa sper ca regele sa il infranga pe Smaug!

| SabinaAndreea a răspuns:

Gollum big grin

| ThePerfectMan28 a răspuns:

Bilbo!

| Mariuca_Maria_1974 a răspuns:

Elfita Tauriel

| Neem a răspuns:

Legolas

| LrnWinchester a răspuns:

Kili

| Romeo16 a răspuns:

Clar Legolas

| Biia1212 a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult de Tauriel : pe langa ca este frumoasa este si foarte curajoasa. happy

| badWolfTen a răspuns:

Thranduil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall! Am vazut toate filmele ''Hobbit'' si am si cele trei carti. Pe scurt, sunt un mare fan. Personajul meu preferat este Gandalf.

| Anonimaa27 a răspuns:

Am vazut filmul la cinema, si am ramas impresionata de imaginatia regizorilor. Personajul meu preferat este Thorin Oakenshield.
La fel de mult imi place si de Legolaswinking

Răspuns utilizator avertizat
| asunoyoichi a răspuns:

Oscilez intre protagonistul filmului și elful atractiv cu uimitoare abilitați de lupta. Dar pana la urma merg cu Legolas.

| Andeuta a răspuns:

Legolas

| Dubidubidubaduba a răspuns:

Bilbo big grin

| dia456 a răspuns:

Bilbo Baggins.

| dia456 a răspuns (pentru dia456):

Rolul lui Bilbo e al lui Martin Freeman, actorul meu preferat.

| Vampiroiul a răspuns:

Legolas si Tauriel.

| ileanamisskaprizz a răspuns:

Legolas si Bard

| questsoul a răspuns:

Gandalf