| Anonimanonimus677 a întrebat:

Cred totusi ca exista pe acest site oameni care se uita la animeuri.Daca te uiti care e anime-ul tau preferat?happy

8 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Naruto" respectiv "Naruto Shippuuden".

| MytyKoste a răspuns:

One Piece e preferatul meu, locurile 2 si 3 Dragon Ball, respectiv Gintama.

| AnimeChu a răspuns:

Păăi, cam aşa: Mawaru Penguindrum, Inu x Boku SS, Durarara, K-ON, Ouran High School Host Club, Junjou Romantica, Soul Eater, Kamichu, Kimi ni Todoke, Uta no prince-sama, Kaichou wa Maid sama, Black Rock Shooter.
Sper că e de ajuns xD

| Lamaitzza a răspuns:

Naruto [normal] Death Note,Inuyasha,Lovely complex, Nana.
Preferatul este Naruto, desi Nana m-a impresionat la fel de mult doar ca strica finalul.

| iShadowz a răspuns:

Vampire Knight big grin Al tau care e?

| Gabryel98 a răspuns:

Da din greseala am descoperit unu pe sport.ro...este dimineata si cred ca se numeste SupaStrikers (cred)

| дℓÿčέ a răspuns:

N-am chiar unul preferat dar imi place : Shugo Chara, Vampire Knight, DN Angel, Lovely Complex, Zero No Tsukaima happy. [etc]

| TheHappyPika a răspuns:

Pai Cred ca Miku Hatsune Cred