| naruto2011 a întrebat:

Credeti ca hinata va fi cu naruto

Răspuns Câştigător
| QueenBey a răspuns:

Offfffff...Masaki Kishimoto a anuntat ca doar un cuplu isi va face aparitia in anime, si ma gandesc ca acela va fi format din Naruto si Hinata ca daca stai bine sa te gandesti, Naruto va ajunge hokage si are nevoie de mostenitor laughing si in plus sasusaku n-are cum sa fiewinking

6 răspunsuri:
| annahandball a răspuns:

Probabil...

| educatie2021 a răspuns:

BBBAaaaiii Voi sunteti disperatiii... taceti naibilui din gura si uitati-va la animeul asta ca sa vedeti ce se va intampla nu va mai dati voi cu presupusu

| IlegalSmile a răspuns:

Heiii

Eu cred ca da
Deoarece se iubesc prea mult happy

Dar tu ce crezi?
Crezi ca vor fi impreuna sau nu :d

Pa, pa ^^

Răspuns utilizator avertizat
| hellgirlmonster a răspuns:

Si eu happy sunt fff simpatici impreuna

| naruto2011 explică:

Eu cred