| DamiPapucii a întrebat:

Cu ce ar trebui sa ma imbrac de anul nou revelion?

2 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Depinde... unde iti petreci revelionul? Daca stai prin oras imbraca-te cu ceva mai ocazional, daca e acasa la tine sau la cineva (de ex la o petrecere in pijama sa zicem) poti sa te imbraci cu niste blugi si o bluza. Se zice ca este bine sa porti ceva nou si sa contina culoarea rosie. Merry Christmas and Happy New Year! happy

| simonayoana99 a răspuns:

Pai eu zic cu o pereke de colanti si o rochita cum se poarta acum se gasesc la orice magazin cred si cu o maletuta pe dedesubt eventual