| Makarovvv a întrebat:

Cui ii plac desenele animate!

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Mie,chiar daca nu mai sunt de desene animate pot sa spun ca unele imi plac, de exemplu,, Tom si Jerry".Din copilarie imi placeau, si o sa ramana desenele mele preferate mereu.

4 răspunsuri:
| Stitch92 a răspuns:

Dar cui nu ii plac? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tie.

| blueheart a răspuns:

Cred ca sunt multe persoane trecute de varsta copilariei carora le place sa se uite la desene animate.Mie de exemplu imi place sa ma uit la Sandy Bell desi este un serial vechi.L-am vazut de multe ori si il revad cu aceeasi placere.

| Tirri28 a răspuns:

Tot timpul ma uit cu mandrie la " Viata cu Louie " pentru ca a fost desenul copilariei mele.