| JetBlueJet a întrebat:

Cum este serialul Prison Break?

12 răspunsuri:
| Daniellllll1 a răspuns:

E unul dintre cele mai bune seriale ever, doar atat am de zis.Merita!

| AlexDFY a răspuns:

Foarte bun, e aproape pentru oricine, indiferet de gusturi, toti prieteni care se uita non stop la seriale, il recomanda ca fiind unul dintre cele mai bune

| UnBroken2016 a răspuns:

Primul sezon e foarte bun, restul nu prea.

| Larissa04 a răspuns:

Este cel mai tare serial pe care l-am văzut vreodată, are de toate, e genial! Crede-mă merita văzut, eu m-am uitat de 2 ori la el, mă uitam in continuu, intr-o săptămână deja îl terminasemlaughing

| Daniellllll1 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Mie mi-au placut si celelalte, mai putin ultimul, dar si ala a fost bun.
Top-ul sezoanelor(dupa parerea mea):
1. Sezonul 1
2.Sezonul 3
3.Sezonul 2
4. Ce a ramas

NOname
| NOname a răspuns:

Bun.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Mie doar primul. Al 2 a inceput bine dar dupa aparea problema dupa problema si devenea stupid. Nu stiu la ce naiba vor sa mai faca ei alte episoade. Michael e mort, el era creierul serialului.

| RareşTPUro a răspuns:

Super fain. Recomand sa fie vizionat!

| Daniellllll1 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Aparent...nu e mort.Nu te-ai interesat?
http://www.imdb.com/title/tt4928092/?ref_=nv_sr_2
"Lincoln and Sara team up after they discover Michael is still alive in a Yemen prison. And plan a big escape with the help of their friends."

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Asta e si mai stupid. In The Final Break arata copilul de 3 ani parca la mormantul lui. Presupun ca asta e intre cele 2 evenimente. Clar el murise acolo dar trebuia sa il aduca la viata cumva.

| alexandrualind a răspuns:

E un serial bun.

| Andrei09325 a răspuns:

E ok..primul sezon chiar este fain după nu merita sa te mai uiti...