| anonim_4396 a întrebat:

Cum îi cheamă pe actorii din Lecții de viață sezonul 4 episodul 28?

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Comentez aici căci copilul "inventiv" mi-a dat block.

"Aoleu, ma dor ochii numai cand citesc, sa nu mai zic capul imi provoci o durere enorma"
Unii au un filtru mai ruginit acolo la mansardă, nu te condamn.

""Dacă ar face-o nu ar comite infracțiuni." pai aia insemna sa nu mai fie infractor, ca si cum ai zice un infractor nu e infractor aoleu taci ca imi dai dureri de cap"
Unde am zis eu și de unde se deduce că un infractor nu e infractor? Fck logic...Se deduce că un infractor nu ar mai fi infractor. Înțelegi și tu o iotă.

| T0T a răspuns:

"adica tu chiar crezi ca societatea e bine asa cum e"
Nu e bine din cauza infractorilor pe care îi apărați fără să vă gândiți la consecințe. De asemenea o societate perfectă nu poate exista dar tot e mai bine decât haosul creat de anarhia pe care o susțineți.