| ninita a întrebat:

Cum imi pot pune episoadele din the vampire diaries pe telefon?

2 răspunsuri:
| Artemesia a răspuns:

Ai putea descarca in varianta mp4 ( daca ai smarphone) folosing programul FVD Suite, pe care-l poti descarca in calculator de aici: http://flashvideodownloader.org/fvd-suite/.
Cu acest program poti descarca videoclipuri de pe orice site si daca dai apoi la "converter", poti descarca in orice format vrei, 3gp sau mp4, orice ce apare in lista.

| TheDarkVampire a răspuns:

Trebuie sa le descarci in varianta 3gp.