| anonim_4396 a întrebat:

Cum poate sa placa cuiva A walk to remember, Titanic, Friends with benefits?

Răspuns Câştigător
| tripleM a răspuns:

Friends with benefits este un film bestial! Cum adica cum poate sa palca cuiva? Pai ce.la toata lumea trebuie sa ii placa doar ce iti place tie?

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Cum adica? fiecare se uita la ce vrea, gusturile nu se dicuta! daca tie nu-ti plac nu te pune nimeni sa te uiti!

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Alora (ca mine) care au chef de astfel de filme, sau pur si simplu le plac filmele dramatice
pana la urma fiecare hotaram ce ne place.
eu cred mai degraba ca nu ai inteles filmele
hai sa zic ca sunt doar fictiuni 2 dintre ele, dar titanic e o poveste reala.tocmai de aia ar trebui sa stii si tu ceva, nu te invata numai o poveste de dragoste ci si putina ...sa zic istorie? cum s-a scufundat titanic.

| Belli a răspuns:

Sincer imi plac comediile romatice [ Friends with benefits ].
De Titanic nu zic nimic...
A walk to remember mi se pare o prostieeeeeeeeeee! Urasc dramele romatice.Este un film siropos pentru adolescentele care viseaza la marea iubire -.-''. Ma dezgustat coloana sonora... o mare, mare, mare, mare pierdere de timp!

| Laura a răspuns:

Nici eu nu-nțeleg, Friends with benefits nu cred că l-am văzut, dar A walk to remember și Titanic sunt de rahat.