| MarinaMrn a întrebat:

Cum pot sa fac si eu un videoclip cu sony vegas ca nu stiu.prietena mea are sony vegas 10 si face niste videoclipuri foarte tari. dar ea are sony vegas 9 si uite ce videolciputuri face http://www.youtube.com/watch?v=BM2ceVFDfJI...supuneti-mi si mie cum se foloseste sony vegas10

1 răspuns:
| rOxii_9118 a răspuns:

Pai prima data ai spus ca are Sony vegas 10. apoi ca are Sony vegas 9. deci ce are?
in orice caz.si eu am Sony vegas 10 insa sunt incepatoare.pana acum foloseam programe mai putin sofisticate.asa ca nu prea ma pricep.totusi ce care il are pr ta (10 sau 9)?