| IoNyShimotukushichi a întrebat:

Cum pot sa salvez un videoclip in browseul meu? spuneti-mi ce sa fac in browse, unde trebuie sa ma duc, ce sa apas, unde sa apas!

1 răspuns:
| vladvlad23 a răspuns:

Daca vrei sa faci tu un videoclip si sa il salvezi iti trebuie camera instalata. Daca ai fa asa tonguee desktop daca nu, unde ai instalat camera si ai acolo o aplicatie sub forma de camera. Dai pe ea si apesi pe capture si start capture. Dupa ce ai terminat de facut videoul dai file si Save captured video as... Si selectezi unde si gata e facut videoul, numai sa ai suficient spatiu pentru video.