| SavinCalin a întrebat:

Cum pot urmari live, fara costuri, canalul tv american ABC pe PC-ul meu?

2 răspunsuri:
| razvanel92 a răspuns:

Daca ai google chrome instaleaza extensia Hola Unblocker, iti scoate restrictiile cum ca esti din alta tara, dupa ce l-ai inslat dai un restart la browser si intra pe fox, ABC ce vrei tu sa intri si vizionare placuta, STIMA happy

| bogdngcd01 a răspuns:

Daca ai google chrome instaleaza extensia Hola Unblocker, iti scoate restrictiile cum ca esti din alta tara, dupa ce l-ai inslat dai un restart la browser si intra pe fox cum a zis colegul