| DavidOscar a întrebat:

Cum pot vedea filmul deadpool?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îl poți vedea doar la cinema. Pe internet abia a apărut...o să mai trebuiască să aștepți cel puțin o lună ca să-l vizionezi pe youtube.

| Sn4k3 a răspuns:

La cinema sau pe net peste vreo 2-3 saptamani.

| Cameliapantiru a răspuns:

Salut!
Se difuzeaza, deja, de vreo doua-trei in cinematografele CinemaCity.
Vizionare placuta!

| YouDieAsYouLived a răspuns:

Poti sa-l vezi doar la cinema, este film aparut acum in luna februarie, inca nu-l poti gasi si descarca de pe internet, mai sunt persoane care filmeaza cu telefonul mobil in sala de cinema si incarca materialul doar ca este de o calitate jalnica si depinde unde a fost filmat, in ce limba. Daca doresti sa-l vezi in calitate proasta si fara subtitrare poti sa-l gasesti pe t0rrent. Te sfatuiesc sa mergi la cinema, merita toti banii.