| bibbiii a întrebat:

Cum pot vedea serialele pe Voyo? FUNDA :X

Răspuns Câştigător
| alinutzapissy a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont si dupa abonament.primele 7 zile sunt gratuite, iar pretul abonamentului este 3 euro plus tva care te ajunge un euro.eu am 3.99 euro.te sfatuiesc sa nu iti faci.mai bine te uiti pe vplay la seriale.si daca vrei sa vezi pariu cu viata gasesti pe alte site-uri.cauta si vei gasi. sper ca te-am ajutat:*

9 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Îţi faci abonament. Primele 7 zile sunt gratuite, apoi trebuie să plăteşti. http://voyo.ro/tutorial-voyo

| XxXJoK3rXxX a răspuns:

Iti faci abonament

| crisiss a răspuns:

Trebuie sa-ti faci cont pentru ca serialele sunt free

| istoleyourcandy a răspuns:

Incearca vplay (e gratis, poate gasesti si pariu cu viata)

| IzzyTDG a răspuns:

Iti faci abonament... Primele 7 zile sunt gratuite.

| v11uv11u a răspuns:

Primele 7 zile sunt gratis, apoi trebuie sa platesti 3 euro luna

| anamariagocica a răspuns:

Nu stiu cred ca iti trebuie abonamentbig grin

| AdrIaN99TheBest a răspuns:

Iti spun sat faci un abonament pirmele 7 zile sunt gratuite te uiti 7 zile apoi iti faci altu nouhappy cel mai simplu modhappy

| radu98boss a răspuns:

Trebuie sti faci abonament