| eugenbisturiu1996 a întrebat:

Cum preferati sa fie un final la un film sau serial? Eu unul drama.Iar 2. ce va plac mai mult personajele negative sau cele pozitive? Eu am in ambele tabere preferati,dar cele negative sunt mai interesante,Tony Montana, Don vito Corleone, Joker, Kevin spacey cand a jucat in usual suspects.

1 răspuns:
| asmodeus10 a răspuns:

Eu prefer sa moara toate personajele si sa ramana singure in poveste la final doar cele doua personaje principale.
multe studiouri fac personajele negative sa para mai frumoase,mai interesante, mai aratoase deci cele negative ma impresioneaza si pe mine, mai ales ca cele pozitive sunt mereu plicticoase, mereu numai bine si bine, mai trebuie sa existe si,, condiment,, la un film sau serial dat normal de personajul negativ.