| Floriannn a întrebat:

Cum preferati sa va uitati la un film sau serial? La PC, la televizor, sau pe telefon?
Detaliati si motivul pentru care preferati una dintre variante, ca sa fie mai interesant.

Răspuns Câştigător
| PringAloe a răspuns:

Televizor, eu personal conectez laptop-ul la tv cu hdmi, cine are tv smart nu are atatea complicatii deoarece poate sa vada direct de pe televizor.
Motivul pentru care ma uit la seriale de pe televizor?
Pai principalul motiv pentru care ma uit ar fi ca este mai mare ca un ecran de la laptop, telefon, tableta, plus ca daca ai un televizor de vreo 110cm diagonala e si mai super... din pacate eu am ceva mai mic, de 80 dar decat laptop, tableta, telefon tot mai bine este, plus ca. de pe telefon/tableta nu stiu cat de rentabil este sa te uiti la un film care dureaza 2 ore deoarece bateria imediat se duce. mai ales ecranele din generatia mai noua.

| Floriannn explică (pentru PringAloe):

Mi-a placut cum ti-ai dezvoltat raspunsul.
Nu stiam ca mai sunt persoane care folosesc metoda cu laptop-ul si cablul hdmi.

12 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Televizor, sa fie ecran mare

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe tableta. E cel mai comod și mai simplu

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pui niste intrebari idioate mai lasa ne la ce te ajută sa stii, fioecare se uita la ce îi place si pe ce îi place tabletă telefon pc televizor, tu fă cum vrei nu cum fac altii, fiecare este unic nu incerca sa i copiezi, tu gaseste ti stilul tau si asa faci.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Partajat pe TV big grin
Sau descarcat pentru TV.

| Sofer a răspuns:

TV si telefon.

| Lioana a răspuns:

La Tv. Pentru ca e ecranul mai mare si se vede mai bine.

| Lukasssz a răspuns:

La Pc, fiindca e mai usor asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe telefon. E portabil, mic in comparatie cu computerul, are ecraul destul de mare, aleg eu la ce ma uit, nu e ceva care se da pur si simplu, ca la TV.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La smart TV, deoarece are ecranul mai mare. big grin

| 4ndr33y a răspuns:

Uneori la PC pe ecran de 24" dar e mai confortabil la TV pe ecran de 32". Raspuns final B, prefer pe TV cand nu mi-e lene sa-l proiectez de pe PC sau sa il copiez pe stick.

| Valkyrie95 a răspuns:

Pe Tv e cel mai comod.Nu ma uit la filme si seriale decat pe Netflix respectiv HBO GO.
PC ul il folosesc strict pentru munca.