| Fragile a întrebat:

Cum se numea acea emisiune pe PROtv cu un om imbracat in Mos Craciun si o femeie care parca era la ora 15 sau 16 si dadea cadouri la copii care sunau?
Este un site pe care trebuie sa te loghezi pentru a putea suna? Daca stiti, va rog spuneti-mi si la ce ora este emisiunea.
Funda!

Răspuns Câştigător
| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Buna!
Emisiunea se numeste ''Mos Craciun exsista!'' si e la ora 17(cred)pe ProTV.
Ca sa poti suna exsista un numar de telefon pe care trebuie sa il apelezi intre orele 9-18 de luni pana vineri.Numarul apare de obicei cand da reclama.

Sper ca te-am ajutat. O seara placuta si sarbatori fericite!

3 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Emisiunea se numeste "Mos Craciun exista!"big grin si ca sa te inscri trebuie sa suni la nr.: 031. 82. 53. 888

| Iris9908 a răspuns:

Mos Craciun exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"mos craciun exista" uita-te si tu la program pe protv.ro