| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numea filmul acela care incepe cu o petrecere de halloween in care erau 2 gemene la inceput mici care stiau ceea ce gandeau, dupa ce au crescut 1 dintre ele avea o fata si cealalta un baiat care a murit intr-un accident, fata era condusa de o jucarie robot, mama careia ii murise baiatul construise cu fata o casa care arata exact ca cea in care se mutau, fata s-a aruncat de la balcon din vina jucariei, mama fetei era geloasa iar mai tarziu a nascut o fata si un baiat, iar baiatul avea in el spiritul robotului acela iar filmul se incheie tot la o petrecere de halloween.

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Haunting Sarah(2005)-Viziunile Sarei http://www.cinemagia.ro/filme/haunting-sarah-viziunile-sarei-15466/

1 răspuns:
| Razvan4414 a răspuns:

The Twins. Funda?