| Summer5505 a întrebat:

Cum se numea filmul acela in care era un barbat ce era expert in a se desparti de femei? Le invita in oras si facea tot felul de lucruri care sa le determine pe femei sa il urasca, pana intr-o seara cand invita o femeie in oras, iar ea se imbata inainte de a pleca si nu o supara nimic din ce face el, dimpotriva, ii place si se distreaza.
Cred ca a fost difuzat pe acasa.

Răspuns Câştigător
| StefaniaS a răspuns:

Posibil sa fie My best friend's girl thinking

2 răspunsuri:
| Summer5505 explică:

@Dragosh
raspunsul mi-l putea da cineva ce a vazut filmul si isi aminteste actiunea

| Dragosh9988 a răspuns:

E imposibil de aflat!