| roxanika12 a întrebat:

Cum se numesc actorii din Iubiri Secrete. Numele real.

3 răspunsuri:
| BalonnasheDeSapun a răspuns:

Raspunsul tau aici...: Alin Brancu - RADU, Adrian Danis - CAPONE, Bogdan Marchidan - MADALIN, Carmen Prodan - VALERIA, Cristina Gavriloiu - IOANA, Gabriel Mamiron - SORIN, George Simion - EUGEN, Iani Gheorghe - IANI, Iulian Văduva - TAURU, Loredana Rudaru - IULIA, Luisa Purdescu - SIMONA, Matei Huidu - IONUT, Mircea Drambareanu - VICTOR, Ovidiu Iacob - STEFAN, Radu Virgil - ADRIAN COMAN, Sabina Săndică - ROXANA, Amir Gawabreh - DANIEL

| Dezent a răspuns:

: Alin Brancu - RADU, Adrian Danis - CAPONE, Bogdan Marchidan - MADALIN, Carmen Prodan - VALERIA, Cristina Gavriloiu - IOANA, Gabriel Mamiron - SORIN, George Simion - EUGEN, Iani Gheorghe - IANI, Iulian Văduva - TAURU, Loredana Rudaru - IULIA, Luisa Purdescu - SIMONA, Matei Huidu - IONUT, Mircea Drambareanu - VICTOR, Ovidiu Iacob - STEFAN, Radu Virgil - ADRIAN COMAN, Sabina Săndică - ROXANA, Amir Gawabreh - DANIEL

| OsweetiGomezx3 a răspuns:

Alin Brancu – RADU
Adrian Danis – CAPONE
Aniela Doinea – ANDA
Bogdan Marchidan – MADALIN
Carmen Prodan – VALERIA
Cristina Gavriloiu – IOANA
Emanuela Radu – RALUCA
Gabriel Mamiron – SORIN
George Simion – EUGEN
Iani Gheorghe – IANI
Iulian Văduva – TAURU
Loredana Rudaru – IULIA
Luisa Purdescu – SIMONA
Marian Popescu – MIRCEA
Matei Huidu – IONUT
Mircea Drambareanu – VICTOR
Ovidiu Iacob – STEFAN
Radu Virgil – ADRIAN COMAN
Sabina Săndică – ROXANA
Amir Gawabreh – DANIEL