| Verdunkleten a întrebat:

Cum se numeste acel episod din Piratul Jack cel teribil cu "oase oase oase oscioare"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buboiul albastru se numeste episodul.si euil caut de mult si nu-l gasesc

6 răspunsuri:
| Mony a răspuns:

Nu sunt sigura, dar era un episod. UNGHIUL MORTIMER.
Uita-te pe youtube poate gasesti

| juniper a răspuns:

Stiu ca era in legatura cu Jack si sabia nu stiu cum, gasesti pe youtube, sa te uiti si la cel cu naufragiatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste blestemul rubinului albastru dar din pacate vocea e schimbata si nu mai are farmec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se numeste blestemul rubinului albastru dar macar vocea sabiei daca era calumea...asa nu mai e amuzant deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blestemul rubinului albastru... :-