| Annye18 a întrebat:

Cum se numeste filmul ala in care. o mama ajunge sa'si ingroape copilul in loc de papusa.
Haide'ti sa va zic de la inceput.
Doi tineri casatoriti se muta la o casa, din motive de servici al sotului. Ea era insarcinata.Cu ei au un catel pe care'l inchide din greseala in camera in care era masina de spalat si mancare de soareci.Cainele moare mancand mancare aia. Si pentru ea devine ca o obsesie gandul ca nu a fost o mama buna.
...asta cam jumatatea filmului.
Va rog sa'mi spuneti daca stiti... dau funda :X...Chiar nu stie nimeni?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

First Born-Întâiul născut, vezi trailerul http://www.youtube.com/watch?v=1e9E83op_dc