| constantinescuemilia53 a întrebat:

Cum se numește filmul telenovela din muzica lui Mark Anthony I need to know?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu unde ati vazut vreo telenovela, este o coregrafie banala de videoclip muzical. Asta daca nu ati vazut ceva videoclip fan-made...

| constantinescuemilia53 explică (pentru anonim_4396):

Am găsit filmul.Telenovela se numește la baby sister.

| anonim_4396 a răspuns (pentru constantinescuemilia53):

Nu este nici o telenovela in videoclipul oficial. Din nou, probabil ai vazut ceva videoclip fan made sau un videoclip promotiona pentru acea telenovela asa ca nu avea nimeni de unde sa stie ce telenovela cauti fara sa stie videoclipul.
https://www.youtube.com/watch?v=fLVzw9wVd9o

| constantinescuemilia53 explică (pentru constantinescuemilia53):

Acesta este filmul telenovela.Filmul telenovela se numește La baby sister

| constantinescuemilia53 explică (pentru constantinescuemilia53):

Https://youtu.be/NQg_Owjgy4o.Am trimis linkul cu filmul telenovela La baby sister.