| beatrice9849 a întrebat:

Cum se numeste noul serial care incepe pe Euforia tv dupa ce se termina >"Nice guy"?(as vrea denumirea originala, nu varianta in romana).
=Ma refer la serialul de la ora 17.30
Multumesc+funda

6 răspunsuri:
| BiaBby a răspuns:

"Partial legal" (Fairly Legal)
http://www.cinemagia.ro/filme/fairly-legal-566515/

Asta? :D

| beatrice9849 explică (pentru BiaBby):

Iti multumesc pentru raspuns dar daca te-ai fi uitat la programul tv ai fi observat ca"partial legal"este de la ora 23:00, iar eu am specificat ora 17:30.

| Arcani a răspuns:

Nu stiu daca e bine dar:
Falsely accused in engleza
E cel cu Cristopher Meloni, David Stiers asta e nu? Sper ca te-am ajutat

| beatrice9849 explică (pentru Arcani):

Http://tv.acasa.ro/program-tv-euforia-lifestyle-tv/miercuri
>Eu vorbesc despre un serial coreean. In program apare ca"O iubire adevarata".de la ora 17:30.Stiu si eu cum ar veni numele in engleza, dar nu este corect deoarece nu-l gasesc! Mersi ca ai incercat sa ma ajuti!

| alexs99 a răspuns:

Noul serial care va incepe la Euforia TV va purta numele de "Partial legal".

| beatrice9849 explică (pentru alexs99):

Scuze,dar vorbesc despre un serial coreean!