| scully a întrebat:

Cum se numeste serialul ala japonez/chinezesc de pe TVR1 si la ce ora se difuzeaza?

Răspuns Câştigător
| Codruta a răspuns:

Se numeste Legendele Palatului
Si se difuzeaza de luni pana vineri de la ora 18:25
Si reluare tot de luni pana vineri de la 12:40

Sper ca te-am ajutat! Pupici :*:*!

14 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Cred ca te referi la "legendele palatului- Printul Jumong" dar serialul acela a ajuns la ultimul episod, oricum daca vrei sa te uiti sa stii ca apare o noua serie " Legendele Palatului- Concubina Regelui".

| Mihaela a răspuns:

Hei. Daca vorbesti despre cel care cred eu, era de la 18:30 si se numea printul jumong dar ieri s-a terminat si a inceput altul la acelasi ora. Deci ultimul episod din printul jumong a fost acum 2 zile.
Numai bine!

| Andarock a răspuns:

Se numeste ''Secretele de la palat'' si este corean. Incepe la ora 18:30happy

| Fundă25 a răspuns:

Buna!

A fost Printul Jumong si s`a terminat marti parca. Acum nu stiu ce serial mai este insa stiu ca se difuzeaza la ora 18.30 (6 jumatate).

O zi buna!

| rap4us a răspuns:

Se numea printul Jumong dar acum nu se mai difuzeaza.Acum este alt serial Legendele palatului : concubina regelui care incepe la ora 18 : 25 de luni pana vineri.

| Liniuta a răspuns:

Legendele palatului:concubina regelui
12:40

| Css a răspuns:

Salut! Sunt mai nou in aceasta comunitate si as vrea sa aflu cum pot pune mai multe intrebari? Am pus una dar dupa aceea nu am mai vazut nici o rubrica in care sa pun o noua intrebare. V-asi fi recunoscator daca mi-ai raspunde. Multumesc anticipat!

| Mirruna a răspuns:

Jumong - de la 18.30 incepe, cred big grin

| Lexyfrumusik12 a răspuns:

18:25 Legendele palatului: concubina regelui (sud-coreean serial, 2010 - 3.) 63' la TVR 1

| DJ Next a răspuns:

Spadasini, la ora 6-39 se difuzeaza

| Rici95 a răspuns:

Filmul se numeste Legendele Palatului Printul Jumong.La 6 jumate dar acum a inceput alta serie tot cu Legendele Palatului Concubina Regelui!

| Daria27 a răspuns:

Printul jumong la ora 18:30

| Daria27 a răspuns:

Printul Jumong la ora 18:30 de luni pana vineri imi dai funtitza plsssssss

| 3StyleCrew a răspuns:

Dragaa`!:* saa terminat ierii hehe si see numea : Legendele Palatului, Printul Jumong era de la 18:30 aCummm e altul parca se numea Spadasini no in finee si nu era japonez sau chinezz erraa corean. pupicii`!:*