| SpecialGirl18 a întrebat:

Cum se numeste serialul sau filmu acela cu Adela Popescu care era roscata si avea ceva legatura cu mama ei. Funda:*

Răspuns Câştigător
| DiaDia3333 a răspuns:

Se numeste Weekend cu mama a fost de mult filmu' da poate ai noroc si gasesti un site unde il poti viziona happy Funda te rog?

1 răspuns:
| Joker a răspuns:

Prea târziu (2006) si ca sa stii de acum incolo scrii numele ei pe google si dai unde scrie "Adela Popescu (sau pe oricene altcineva cunoscut cauti) Wikipedia si aucolo gasesti toata filmografia ei si discografia ei

pupici:*:*