| adutza12 a întrebat:

Cum se termina filmul "In cautarea fericirii" de pe N24 Plus? Acum este in reluare, eu n-am apucat sa il vad cand a fost difuzat pentru prima oara si sunt curioasa As vrea cat mai explicit.

Răspuns Câştigător
| Betty a răspuns:

Nu stiu in ce stadiu e acum filmul dar te anunt ca e super interesant, si lunglaughing are vreo 300 si ceva de episoade laughing
va fi un happy and love struck va aparea o fata care a avut un accident si dupao o peratie estetica va arata exact ca si kakul, care va fi rapita si tipa aia ii ia locul in familie (nu-mi amintesc exact numele ei) la inceput va fi rea dar dupa un timp va fi bunalove struck si va ajuta la gasirea adevaratei kakul care era insarcinata si pentru a afla care si cum sunt laughing samman vrea sa o duca pe kakul(rapita) la spital sa o consulte si se schimba alea intre elelaughing si o duce pe impostoare careia ii pare rau si o ajuta pe kakul si se schimba iar laughing si au "o gramada" de treaba ca mai era si un inel pe care il avea kakul dar i l-a dat tipei si samman nu o crede rolling on the floor
nici nu iti imaginezi cate chestii se intampla in filmul alalaughing mi-ar trebui o zi intreaga sa-ti povestesclaughing
oricum la sfarsit va arata toata familia la spital impreuna cu kakul care a nascut o fetitalove struck totul bine si frumos \dancing

daca iti place filmul acesta iti recomand si triunghiul iubirii ( daca nu te uiti dejalaughing ) e pe national tv la 7:15 desi filmule intr-un stadiu destul de avansat (pe la jumatate) dar e si ala superlove struck

vizionare placuta kiss

2 răspunsuri:
| Betty a răspuns:

Scuze greselile de gramatica blushing dar m-am grabit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un film super nice