| maya4you a întrebat:

Cum se va termina serialul TVD(The vampires diaries)...big grinbig grin? dau >fundita!big grin

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Acum ma apuc, de volumul 5, dar mai bine hai sa aflam din serial cum va fi

| Intruder19 a răspuns:

Citeste cartile si o sa afli.

Dar sa nu te dezamagesc. Daemon o sa se cupleze cu Elena si Stefan cu Katherine

| Amy a răspuns:

Am inteles ca damon ramane cu elena si stefan cu katherine. dar nu stiu sigurtongue
funda?

| CriSs20 a răspuns:

Poi in carte e cu totul diferit: Elena e blonda si are o sora! serialul mi se pare mult mai bun. Elena este transformata in vampir in orice caz. Finalul sunt sigura ca are legatura si cu Katerina Petrova (Katherine). Parerea mea e ca ar trebui ca Elena sa ramana cu Damon deoarece se vede ca o iubeste mai mult ca Stefan sau poate e doar chimia dintre Ian si Nina...) am sa ma uit pe net si am sa-ti spun. Aaaa in carte am inteles ca damon miroase nu stiu ce floare si se transforma din nou in om, dar nu sunt sigura, am gasit pe un forum, sper ca nu e adevarat