| Wirusssssssss123 a întrebat:

Daca am platit abonamentul ieri la Netflix si azi il anulez mai primesc banii inapoi? Sau ce trebuie sa fac sa primesc banii inapoi?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu primesti banii inapoi. Ti se va anula abonamentul, nu vei mai plati luna viitoare dar vei avea contul activa pana la urmatoarea plata.

| Lukasssz a răspuns:

Nu mai ai ce sa faci. Alta data fi mai atent.

| CIaudiu a răspuns:

Nu primestii banii inapoi. Doar anulezi abonamentul, asta insemnand ca de luna urmatoare nu ti se vor mai retrage bani de pe card. Luna asta te poti uita pe Netflix.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai platit pe luna aia deja

| DanielVălean a răspuns:

Banii nu pot să îți fie restituiți, odată ce aceștia au fost debitați. Tot ce îți rămâne este să dezactivezi abonamentul și să te bucuri de Netflix până luna următoare.

| Nicu9990 a răspuns:

Imi pare rău că găsesc asta abia acum?
Dacă mai ești aici să nu-i asculți pe ceilalți te rog. Sigur că îți poți lua banii înapoi de la Netflix. Trebuie doar să intri și să vorbești cu un agent de la iei pe un chat live pe care îl găsești pe site-ul lor, și să le spui de ce dorești să iti inchizi contul și că vrei banii înapoi.✌️