| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ar fi să vă identificați cu un personaj anume dintr-un film/serial/carte, care ar fi acela?
Eu cu Diego de la Vega din "Zorro".

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Cred că, cu "Chandler" din serialul "Friends" laughing

7 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Serial:Tyrion Lanister din Game of Thrones
Film:Aragorn din Stăpânul Inelelor
Carte:Tom Ward din Cronicile Wardstone.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Serial:Jonathan Byers din Stranger Things
Carti:Kaz Brekker din Six of Crows, Roland Deschain din The Dark Tower, Nikolai Vsevolodovici din Demonii(si eu sunt instabil mental), Hamlet din piesa cu acelasi nume, Stefan Gheorghidiu din Ultima noapte de dragoste, ultima noapte de razboi, Holden Caulfield din De veghe in lanul de secara, Stefan Viziru din Noaptea de Sanziene, Victor Petrini din Cel mai iubit dintre pamanteni, Aliosa din Fratii Karamazov, Gelu Ruscanu din Jocul ielelor si Harry Potter din seria cu acelasi nume!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred că cu Chapa din Dager force

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu cozile de topor din Arhipelagul lui Soljenitin.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Cu Teresa din serialul Teresa.

| Mihai0101 a răspuns:

Harry Poker

| NerosiGhiocel a răspuns:

Cred ca m as identifica cu Creeper din serialul Mayans Mc