| anonim_4396 a întrebat:

A vizionat cineva toate cele 3 sezoane sau măcar o parte din "Zorro" cel produs de Disney în 1957?
Dacă da, ce părere aveți despre serial, actori și personaje?
Personajele mele preferate sunt Diego de la Vega (Zorro) și Căpitanul Monasterio.

Răspuns Câştigător
| cristianvalentin337 a răspuns:

Si mie mi-a placut foarte mult de Monasterio. imi pare nespus de rau ca s-a terminat serialul
Daca vrei sa vezi sezonul 4 poti sa vii sa ne cunoastem, te astept cu drag