| augu200 a întrebat:

Daca ar veni The Grudge la voi ce ati facea? Stiu ca e o intrebare prosteasca dar sunt curioasa.Multi fug.Ce ati facea? Cine scirie mai mult ce faceti ii dau funda+felicitare.

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

In primul rand daca ar veni la mine eu as incerca sa o infrunt.
As pune ceva carne pe jos sa vina dupa mine si apoi sa cada peste ea datorita franghiei atasate de 2 capete ale unui perete.
Dupa o prind si o lovesc cu o bata.
Iar apoi voi fi bine.

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

As muri de frica laughing)

| Céline7 a răspuns:

Nu este asa infricosatoare.Dar daca as vedeao-o inrealitate probabil as fugi tipand si as fugi la vecinu big grin