| Alin80351 a întrebat:

Daca v-ati uitata la anime-ul Dragon Ball/Z/GT cum v-i s-au parut? happybig grin

4 răspunsuri:
| LionelJosh a răspuns:

Toate seriile DB sunt foarte taribig grinD Dupa parerea mea Dragon Ball Z a fost cel mai taretongue MI-a placut foarte mult. Dragon Ball l-am urmarit cand eram mic si imi amintesc cu placere de el dar este intr-un fel mai pentru copii...DB Z/GT sunt ceva mai complexe si poate putin mai dure dar sunt superi tari(tin minte si cand stateam toata noaptea sa ma joc DBZ)

| xStefanXxX a răspuns:

A fost tare dar uitate la el si vei vedea daca iti place sau nu, dar dupa parerea mea a fost smecher.

| Jigsaw a răspuns:

GT nu mi-a placut la fel cum mi-a placut Z sau DB

| Alin80351 explică:

Stefan2001 da eu m-am m-am uitat vroiam sa vad si eu parere voastra, si apropo mie mi-a placut cel mai mult Dragon Ball Z