| intrebdoaratat a întrebat:

Daca voiai sa vezi un serial in 2002 cum il vizionai? Ca nu prindeai mereu daca te duceai la job la tv, erau casete ceva? Dar inainte de 90?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2002 eram eleva iar ce vizionam eu la TV, se datea dupa ora 20:00 seara, asadar, nu aveam de pierdut serialul, eismiunea sau filmul respectiv/a. Treaba proasta era atunci cand se lua curentul sau datorita tehnologiei nu atat de avansate ca in zilele noastre, daca batea un vant mai tare afara sau ploua, semnalul TV-ului pica si afisa acei cunoscuti "purici".

| intrebdoaratat explică (pentru anonim_4396):

Ce seriale se dadeau in 2002 la tv? zi cat mai multe, se mai uita lumea pe atunci? dar nu era ceva dvd-uri cd-uri cu seriale?

| anonim_4396 a răspuns (pentru intrebdoaratat):

Eu vizionam telenovele pe atunci. De exemplu "La Venganza" (Răzbunarea), "Passion de Gavillanes" iar ca emisiuni, "Lanțul Slăbiciunilor' prezentat de Andrei Gheorghe pe PRO-TV.