| VladDys a întrebat:

Dati-mi exemple de filme Horror dau funda la cele mai bune! Si cele
infricosatoare!

Răspuns Câştigător
| axelutzz a răspuns:

(casa diavolului 2, dezastru in malibu,Fright Night, priest, the rite, the Demon Barber of Fleet Street ) sper sa iti placa.vizionare placuta.

3 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Don't be afraid of dark, wrong turn123, si colinele au ochi123, the collector, casa celor 13 fantome, return to the living dead12345

| n1na a răspuns:

Saw,the grudge,doctor sleep,silent hill,mirrors,final destination,the exorcism of emily rose,shutter,the uninvited,drag me to hell, one missed call, orphan si nu in ultimul rand paranormal activity

| Kathqn a răspuns:

Avertizarea 2, tarata in iad, bloody mary, chucky, avertizarea 1, saw, mirrors, casa diavului 1 si 2, exorcism, doctor sleep, Fright Night, astea sunt cele mai infricosatoare filme pe care le-am vazut uita-te la TARATA IN IAD e bestial sau BLOODY MARY si Chucky e super infricosator