| Okkultist a întrebat:

Dati-mi si mie va rog frumos niste filme cu Egiptul Antic. NU moise. Orice filme, frumoasa, nu documentare ca am vazut foarte multe din astea. Dau funda + vot persoanei care imi da cele mai multe. happy

Răspuns Câştigător
| Peaches a răspuns:

Din pacate toate sunt vechi.
Cleopatra (1999 cu Leonor Varela); Nefertiti, regina del Nilo; The Mummy; Sands of oblivion.

1 răspuns:
| Eastwood a răspuns:

Salut, uite ai aici mai multe filme din care sa-ti alegi : http://www.cinemagia.ro/liste/filme-si-seriale-antice-5079/, sper ca te-a ajutat. Vizionare placuta!