| WhoWhoWho a întrebat:

Dati-mi topul vostru 5 filme favorite, funda la cel ce-mi place si miewinking

Răspuns Câştigător
| MysticWayz a răspuns:

Buna. Eu sunt fan filme horror. Totusi in topul meu se regasesc si alte genuri:
1. Cronicile din Narnia: Leul, Vrajitoarea si Dulapul- genul: aventura, fantezie, drama.
2.Thir13en Ghosts- un film de groaza si mister, destul de bun dupa parerea mea.
3.Al Saselea Simt-genul:mister, thriller, drama
4.Stiu ce-ai facut asta-vara, genul: mister, thriller, groaza
5.How the Grinch Stole Christmas-genul: fantezie, familie, comedie. Un film foarte dragut.
Sper sa iti fi placut. O zi buna! happy

6 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

1. "Tres Metros Sobre El Cielo"
2. "The Covenant"
3. "I Am Number Four"
4. "Step Up 2: The Streets"
5. "In Time"

| alexxa a răspuns:

E greu sa aleg 5 puppy dog eyes dar fie:
1.A little bit of heaven
2.The boat that rocked
3.Nowhere boy
4.Thor
5.The music never stopped

| Laurentiu_4547 a răspuns:

1 A Walk To Remember
2 Titanic[1997]
3 Hachiko.A.Dogs.Story
4 Soul Surfer
5 Jurassic Park 1

Super filmele. Funda?

| AxyTM a răspuns:

Fantoma mea iubira
Jaws
Pasarea Spin (are patru parti cred)
House of Wax
The final house on left
ultimele doua daca esti pasionat catusi de putin de horror
daca vrei pot sa iti mai scriu si altelehappy

| mylifedance a răspuns:

1)kiteslove strucklove strucklove struck (trebuie sa'l vezi ):p
2) Never let me go (e misto si asta :p)
3)The twilighit saga breaking down ( e posibil sa'l fi vazut ) sunt mai multe parti, mia mi'au placut toate.batting eyelashes
4) a walk to rememberwinking
5) step up ( e pe parti ) mie mi-a placut foarte mult si continui sa ma uit.

| bubble29 a răspuns:

1.Abduction
2.This Means War.
3.Intouchables
4.One for the money
5.The Lucky One

SUNT CELE MAI MISTO! LE-AM VAZUT DE CURAND! de preferat sa incepi cu Abduction