| AntoniaOrman a întrebat:

Dati-mi va rog si mie niste filme care merita vazute. Nu conteaza de care. Horror,drama,comedie nu conteaza de care. Da va rog, langa numele filmului scrieti si ce gen este. Mersi.

Răspuns Câştigător
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

The Conjuring(Horror),Schindler's List(Drama),The Pianist(Drama), World War Z(SF), The Great Gatsby(Drama), Silver Linings Playbook(Comedie), Now You See Me(Thriller).

Vizionare placuta!

1 răspuns:
| Kill4Win a răspuns:

Paranormal activity 1, 2, 3, 4, 5 last exorcist chucky, fantomele adancului, the demented, traind printe demoni, Apartment 1303 3D, The Last Exorcism Part II, Evil Dead, Grave Encounters 2, The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia. Sunt cele mai bune filme din 2013. Iti recomand sa te uiti aici:
http://divxonline.ro/horror/