| vladzatto a întrebat:

Dau funda! stie cineva cand o sa fie Camp Rock 2? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| georginika a răspuns:

Va fi difuzat pe 18 septembrie pe Disnely Channel

18 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Data de lansare in SUA : 03 Septembrie 2010 iar in Romania 18 septembrie

| NothingImportant200 a răspuns:

Pe 18 septembrie 2010 pe disney channel. Funda?

| Aleeeeeeee a răspuns:

Pe 18 septembrie happy ora 12 sau 19 pe disney channel.

| Anonima_5812 a răspuns:

Eu am urmarit o zi intreaga disney doar pentru a afla si eulaughing. Din fericire mai este doar putin... 18 septembrie.Multa bafta si vizionare placuta.

| Anonima_5812 a răspuns:

Si eu mi-am pus intrebarea... din fericire am aflat... e pe 18septembrie. Vizionare placuta.

| Maria_8895 a răspuns:

Buna!
Pe 18 septembrie va fi pe Disney Chanel

| Jane a răspuns:

Am auzit ca pe 18 septembrie, la Disney Channel. Sper ca te-am ajutat!

| BlondyBlue a răspuns:

A inceput deja pe Disney Chaneel

| alinutza4a a răspuns:

3 septembrie 2010

| alinutza4a a răspuns:

Si uite aici si detalii http://www.imdb.com/title/tt1252380/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 18 septembrie apare in Romania pe disney chanel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

18Sept

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Nu stiu data sigur, dar stiu ca o sa fie in prima duminica dupa ce incepem scoala...gata pe

| darii a răspuns:

Camp Rock 2 va fi in 18-19 seprembre 2010. Vizionare placuta!

| AandreaA a răspuns:

In 18 septembrie pe Dysney Channel.

| andra7664 a răspuns:

28 septembrie

| sparcky a răspuns:

Camp rock 2 va fi divuzat in exclusivitate pe 18 septembrie 2010. Filmul inca nu are o data a lansarii fixa, oricum undeva intre 13-18 septembrie

| alexoys a răspuns:

Pe 18 septembrie